Header graphic

MİSYON

HakkındaMüşterilerine yüksek katma değerli bilişim hizmetleri sunarak, onlara sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak.

VİZYON

Geliştirdiğimiz öncü projelerle, değerli insan kaynağımizla ve yüksek kaliteli hizmetlerimizle Türkiye’de bilişim sektörünün başarılı ve saygın firmalarından biri olmak.

PROFİL

Orbit olarak başarısı kanıtlanmış ürünleri, iş süreçlerindeki deneyimi, teknik uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun bilişim servislerini üreterek işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu misyonu gerçekleştirirken üç temel değerden yola çıkıyoruz:

  • İhtiyaca Uygunluk: Müşteri odaklı yaklaşımımız ile ihtiyaca en uygun çözümleri sunarak müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağlıyoruz.
     
  • Hizmette Mükemmellik: Teknik uzmanlığımız ve iş süreçlerindeki deneyimimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.
     
  • Takım Çalışması: Birlikte çalıştığımız organizasyonlarla ve çalışanlarımızla değerlerimizi paylaşıp, güvene dayalı uzun ilişkiler kuruyoruz.

HABERLER

News icon 01 Ocak 2010 - RTT CRM & VRM Projesi Başladı
Renault Trucks Türkiye, artan rekabet koşullarına karşın teknolojik gelişmeler çerçevesinde Müşteri ve Araçlarını daha iyi takip edebilmek için CRM & VRM Projesini başlattı.


News icon 15 Aralık 2009 - DMS Lite Ürünü Geliştirildi
Özel servislerin gelişen teknoloji karşısındaki ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen yeni ürünümüz DMS Lite hizmete girdi.


News icon 01 Kasım 2009 - RTT Satış Sonrası Kampanya Modülü
Renault Trucks Türkiye ile birlikte, gelişen pazar ve ihtiyaçlar doğrultusunda Satış Sonrası Kampanya Modülü geliştirildi.


News icon 26 Ekim 2009 - DMS Plus Ürününün Doğuşu
"Ignition DMS" ürününün adı "DMS Plus" olarak değiştirildi.


News icon 15 Ekim 2009 - Hyundai DMS Bakım Anlaşması Yenilendi
Hyundai Assan Otomativ A.Ş ile Bayi Otomasyon Sistemleri anlaşması yenilendi.


News icon 01 Ekim 2009 - RTT DMS Bakım Anlaşması Yenilendi
Renault Trucks Türkiye, Bayi Otomasyon Sistemleri bakım anlaşması yenilendi.


News icon 01 Mayıs 2009 - Ignition DMS Artık Ukraynalı
Ignition DMS, sahip olduğu teknoloji sayesinden Türkçe, İngilizce, Ukraynaca ve Rusça çalışmaktadır. Implementasyon süreci başarı ile tamamlanarak yerel mevzuata tam uyumluluk sağlanmıştır.


News icon 01 Şubat 2009 - Ignition DMS Ukraynada
Ignition DMS, Renault Trucks tarafından Ukraynada Bayi Otomasyon Sistemi olarak seçildi. Planlanan implementasyon süreci üç ay olarak öngörüldü.


News icon 22 Ekim 2008 - Ignition DMS Avrupada!
Renault Trucks Fransa tarafından, Ignition DMS ürünümüz analiz edilmiştir. Yapılan teknik ve iş akışı incelemeleri sonucunda ürün denetimden başarı ile geçti. Ignition DMS artık Renault Trucks bünyesindeki Official DMS çözümlerinden biri olarak kabul gördü.


News icon 01 Mayıs 2007 - Ignition DMS
Otomotiv sektöründeki ihtiyaçların gelişimi doğrultusunda, yeni teknoliye sahip daha güçlü bir uygulamaya gereksinim duyulmuştur. Bu çerçevede Ignition DMS adlı ürün geliştirilmeye başlanmıştır.